خانه > L90, اخبار خارجی, اخبار داخلی, تندر > رنو در ايران ۲۵۰هزار دستگاه تندر90 توليد می‌کند

رنو در ايران ۲۵۰هزار دستگاه تندر90 توليد می‌کند

اكونيوز – رييس جهاني پروژه «ال-۹۰» اعلام كرد : برنامه شركت رنو دستيابي به توليد 250 الي 300هزار تندر-90 در سال 2009 در ايران است.

L90 | تندر 90

«ژرارد دوتوربه» در جمع خبرنگاران ايراني بازديدكننده از نمايشگاه بين‌المللي خودرو فرانكفورت، گفت: مشكل فعلي تندر-۹۰ در ايران، رسيدن به توليد انبوه است. اما با اطمينان مي‌گويم مشكلات را پشت سر خواهيم گذاشت. وي افزود :توليد ساير خودروها بر روي پلت‌فرم ال-۹۰ از ديگر برنامه‌هاي شركت رنو است كه در اين زمينه در حال مذاكره با طرف هاي ايراني هستيم.
وي تاكيد كرد: براي شركت رنو، «كيفيت» از بيشترين اهميت برخوردار است و در اين زمينه، خودروهايي كه در ايران توليد خواهد كرد از نظر كيفيت هيچ تفاوتي با ديگر نقاط جهان نخواهد داشت زيرا كه قرار است ما از ايران صادرات هم داشته باشيم.
«دوتوربه» به ساخت قطعات تندر-۹۰ در ايران اشاره كرد و ادامه داد: چنانچه بخواهيم به جاي داخلي‌سازي ، قطعات تندر-۹۰ را وارد ايران كنيم، به ازاي هر يك‌درصد واردات بايد معادل يك‌درصد ماليات به دولت ايران بپردازيم كه اين مساله سبب افزايش قيمت خودرو خواهد شد.
معاون شركت رنو تصريح كرد: افق آينده براي شركت رنو روشن است و ما اميدواريم كه به هدف خود كه توليد 250 الي 300هزار تندر در سال 2009 در ايران است دست يابيم.

Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: