خانه > L90, اخبار داخلی, تندر > تولید نسل اول L90 (تندر) گازسوز در ایران

تولید نسل اول L90 (تندر) گازسوز در ایران

 مدير بخش محيط زيست شركت خودروسازی رنو فرانسه اعلام كرد: نسل اول خودرو های لوگان ( تندر 90 ) ‬گازسوز در ايران توليد خواهد شد.
 


"فيليپ شولز" در جمع خبرنگاران ايرانی بازديد كننده از مركز تحقيقات رنو گفت : ايران دارای ذخاير گاز طبیعی فراوان است ، از اين رو توليد خودروهای دوگانه‌سوز برای ايران از جمله برنامه‌های شركت رنو است.
وی در ادامه اظهار داشت : برنامه‌های شركت رنو به گونه‌ای است كه توليد خودرو "تندر 90" به لحاظ فناوری ، نگهداری و تکنیکی دوسوخته ، شروع و ادامه خواهد يافت.
شولز با اشاره به اينكه راهبرد شركت رنو توليد خودروهایی است كه از نظر سوخت در همه نقاط جهان قابل استفاده باشد ، افزود: با توجه به اينكه در جهان از انواع سوخت برای خودروها استفاده می شود ، كيفيت و هزينه سوخت برای خودروسازان اهميت زيادی دارد و در اين زمينه رقابت بين‌المللی مهم است.
وی در ادامه تاكيد كرد ، شركت خودروسازی رنو در زمينه راهبرد زيست محیطی از نظر بين‌المللی در سال ‪ ۲۰۰۶‬ميلادی در رده‌چهارم جهانی قرار داشت و توانست در سال ‪ ۲۰۰۷‬ميلادی وضعيت خود را در اين مورد بهبود بخشد.
شولز سپس اظهار داشت: كاهش خروجی آلاينده‌ها ، مصرف مجدد پنج درصد از پلاستيك‌ها و همچنين كاهش مصرف سوخت از جمله مواردی است كه ‌نقش مهمی در حفظ محيط زيست دارد و رنو در هر سه مورد عملكرد مثبتی داشته است.
"لوكوز" مدير بخش ایمنی شركت خودروسازی رنو فرانسه نيز اظهار داشت:
توجه به بخش ایمنی در خودروها توسط خودروسازان در سال‌های اخير ، سبب كاهش آسيب‌های انسانی در جريان تصادف شده است.
وی با بيان اينكه كارخانه‌های خودروسازی هر ساله در بخش ایمنی خودرو پيشرفت می كنند، تاكيد كرد كه ما مسوول و موظف هستيم كه ایمنی خودروها را به حدی افزايش دهيم كه سبب كاهش مرگ و مير استفاده‌كنندگان شود.

© منبع خبر

Advertisements
دسته‌ها:L90, اخبار داخلی, تندر
  1. ملكيان
    2010/07/29 در 19:27

    سلام-ال 90 واقعا خودروى با كيفيتى است ،اميدوارم اين كيفيت تداوم داشته باشد

  1. No trackbacks yet.
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: