خانه > اخبار داخلی > سمند سایانا رونمایی شد

سمند سایانا رونمایی شد

سمند ال ايکس تيونينگ شده (سايانا) به منظور پاسخگويي به نياز خاص بازار و با حضوراستاندار آذربايجان شرقي و مديران ارشد ايران خودرو در نمايشگاه تبريز معرفي و رونمايي شد.

محسن پورسعیدی ،مدیرعامل آپکو با بیان مطلب فوق گفت: سمند سایانا با تجهیزات و آپشن های مورد نیاز مشتریان در سه کلاس پایه ، اسپرت و لوکس به بازار عرضه خواهد شد.

سمند سایانا با به کارگیری انواع تجهیزات سفارشی و همچنین با کاهش لطمات وارده به خودروهای تولیدی با راهبری مشتریان محصولات ایران خودرو به سوی استفاده از تجهیرات خودروهای استاندارد،گام بزرگی در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان است.

پورسعیدی به آپشن های مهم این خودرو اشاره کرد و گفت: صندلی استانداردکارن ، امکان طراحی و دوخت انواع چرمها در طرحها و رنگهای مختلف ،نصب قطعات دکوری،فلاپ جلو و عقب ، امکان حک پلاک خریدار زیر در خودرو، آیینه تاشو و.. ازجمله این آپشن هاست که به بیش از 50آپشن خواهد رسید.

وی در خصوص قیمت این خودرو در بازار یادآور شد: قیمت این خودرو با توجه به تعداد آپشن های درخواستی متغیر خواهد بود به نحوی که یک میلیون و 500هزار تومان نسبت به خودروی سمند ال ایکس گران تر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آپکو به متقاضیان نصب قطعات آپشن پیشنهاد کرد برای جلوگیری از زیانهای مالی و جانی خودروهای خود را در نمایندگی های مجاز شرکت ایران خودرو و شرکت آپکو با آپشن های مورد نیاز تجهیز کنند.

© منبع خبر

خبر تکمیلی : تصاویر رونمایی از سمند سایانا

Advertisements
 1. مهرداد
  2008/10/22 در 16:19

  من نمیدونم چرا ما ایرانیا خودمونو با این کارا گول میزنیم!!!واقعا شرم آوره.
  با اضافه کردن فلاپ جلو و عقب یه مدل جدید تولید میکنن مسخره ها

 2. boby
  2008/11/30 در 18:30

  در واقع اين دوستمون درست نظر داده ، اين يه مدل جديد نيست. اين يه آبشن از سمنده كه بدنه اش تيونينگ شده ولي با الزامات كارخانه و مطابق با ابعاد هندسي يك خودرو استاندارد.

 3. مینا
  2009/10/29 در 08:16

  گور پدر ما ایرانیا که این آشغالها را از سر ناچاری می خریم و جیکمون هم در نمیییییییییییاد

 1. 2008/10/09 در 14:32
 2. 2009/02/19 در 22:56
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: