خانه > اخبار داخلی > مدل جدید سورن در زمستان امسال رونمايی می شود

مدل جدید سورن در زمستان امسال رونمايی می شود

خودروي سورن جديد با استايل مدرن ، قوي و جذاب در داخل کابين و با تنوع رنگ، در زمستان رونمايي مي شود.

Samand Soren

Samand Soren

سیدداوود محمدی نوش آبادی ،مدیرپروژه سورن با اعلام اين خبر گفت: سورن جديد به سیستم های ایمنی کیسه هوای راننده و شاگرد ، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک ، كنسول جديد، دنده اتوماتیک و سیستم های پیشرفته الکترونیکی مجهز شده است.

وي افزایش راحتی سرنشینان در سفر های طولانی را از جمله مزاياي اين خودرو عنوان كرد كه از طريق طراحی جدید صندلی های جلو و عقب و برقی كردن هشت حرکت صندلی های جلو حاصل شده است .

نوش آبادي اظهار داشت: در اين محصول با استفاده از طراحی جدید دستگیره ها ، سويیچ ها و قطعات مرتبط با ارگونومی، به كارگيري اين سيستم ها با سهولت بيشتري امكان پذير است.

وي افزایش فضاهای قابل استفاده برای جانمايی وسایل سرنشین برروی داشبورد ، رودری ها و کنسول را، از ديگر ویژگی هايي دانست که مشتریان سورن جدید از آن بهره مند می شوند .

محمدی نوش آبادی با بيان این که خودروي مذکور از تمامی استانداردهای روز اروپايی برخوردار است ،اظهارداشت: صندلي های جدید و کمربند سه نقطه ای عقب استانداردهای جدید اروپايی را نیز پوشش می دهند .

وی استفاده از جاذب های انرژی در رودری های جدید براي افزایش ایمنی سرنشینان در تصادف از بغل را از ديگر شاخص هاي ایمنی محصول نام برد و گفت: سیستم تهویه مطبوع جدید علاوه بر اتوماتیک بودن، نقش موثري در یخ زدايی و بخارزدايی در فصل زمستان دارد و سنسورهای نصب شده در داخل و بيرون کابین و روی موتور، بیشترین بازدهي را در شرایط مختلف دما ایجاد می کند .

مدير پروژه سورن در مورد سیستم كيسه هواي سمت شاگرد افزود: نرم بودن سطح داشبورد به دليل استفاده از فوم و لایه روکش داشبورد، عملکرد کیسه هوا در زمان تصادف را پيچيده مي سازد اما با طراحی دقیق انجام شده دراين بخش، تمامي تست های مرتبط با نتایج عالی به انجام رسيده است.

نوش آبادي با اشاره به اين كه طراحی داشبورد جدید، قابلیت نصب GPS به صورت OEM را در اين محصول فراهم كرده، گفت: با استفاده از بلندگوهای جدید و تیونرهای جلو و عقب، سیستم صوتی خودرو ارتقا داده شده است.

وی از قابليت توليد سورن جديد با سه نوع موتور EF7 ، TU5 و L3 خبر داد و گفت: اين موضوع در تمامي مراحل طراحی و تست در نظر گرفته شده است .

نوش آبادي با بیان این که تاکنون هشت دستگاه سورن جدید به صورت نمونه برای آزمون های نهايی در خط تولید ساخته شده، از آماده سازی خط تولید انبوه خبر داد و اظهار داشت: آخرین تست های قالب ها به اتمام رسيده و محصول مذکور تا پایان سال تولید خواهد شد .

وی حفظ و گسترش بازارهای صادراتی ، ارتقاي سهم ایران خودرو در بازار و بهبود مداوم برند ایران خودرو را از اهداف مهم عرضه سورن جدید عنوان کرد .

© منبع خبر

Advertisements
 1. علی
  2009/09/24 در 03:28

  خذفم نکن من سمندLxسال فول آپشن دارم. و دوسال پیش خواستم باخرید خوروهای داخلی سهمی در اقتصاد مملکت داشته باشم. از نظر راحتی برای سرنشنان خیلی عایه ولی درهایش سنگین بود زود به سر و صدا نمی افتاد که تو سورن بدتر و حالا بدتر سنگین تر هم میشه بخدا بچم نمی تونه تنهایی درو بازو بسته کنه . که پدر خانومم آقای اسکار جک هیرولیکی روش سوار کرده…… و به من میگه بابا می خوای برات یکی از همین 350فول بخرم تو که پولش و داری قول می دم به جای ضرر رو هر خودرو تو ماه 10میلیون گیرت بیاد
  برید یاد بگیرید.

 2. ساحل
  2009/12/21 در 11:54

  اينجانب يكماه پيش سورن خريدم بعد از گذشت بيست روز جلوبندي خودرو مشكل پيدا كرد كه با مراجعه به نمايندگي مشخص شد سيبك خودرو شكسته ونمايندگي علت را نامرغوب بودن جنس قطعه عنوان نمودوجالب اينكه عنوان نمودند جنس فوق جزء گارانتي نيست و پس از اخذ وجه نسبت به تعويض ان اقدام نمودند واقعا متاسفم چنين خودروي بي كيفيتي خريداري نمودم

 1. No trackbacks yet.
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: