خانه > اخبار داخلی > ايران به دانش فنی كامل از طراحی تا توليد خودرو دست يافت

ايران به دانش فنی كامل از طراحی تا توليد خودرو دست يافت

با طراحی و توليد دومين خودرو با برند ملی توسط مهندسان ايران خودرو ، ايران به زنجيره و دانش فنی كامل از طراحی تا توليد خودرو دست يافت.

دومین خودرو با برند ملی

دومین خودرو با برند ملی چگونه است ؟

مهندس مجيد شيخانی ، قائم مقام مدير عامل ايران خودرو درامور محصول و كيفت با بيان اين مطلب گفت : خودرو جديد ايران خودرو ، محصول تفكر اثبات هويت ملی و باور عميق به شعار ما می توانيم و نقشه مهندسی اجراي اين شعار ، پيوند صنعت و دانشگاه و استفاده بهينه از ثروت های اندوخته است .

وی خاطر نشان ساخت : آنچه در توليد اولين محصول با برند ملي با نام سمند متبلور شد ، دستيابی به دانش طراحی برای اولين بار در صنعت خودرو كشور بود و پس از تجربه نوين سمند ، نقشه راه دستيابی به دانش كامل طراحی و توليد خودرو در ايران خودرو تعريف شد.

شيخانی تاكيد كرد : طراحی و توليد قوای محركه ملی و بخشی از زير ساخت های خودرو از مهمترين مراحل طي شده در سال های پس ازتولد سمند بود.

وی خاطر نشان ساخت : مالكيت خودرو و پلتفرم منحصر به فرد ، بزرگترين دستاورد دومين خودرو با برند ملی ايران خودرو است و ايران خودرو مي تواند اين محصول را در همه جاي دنيا عرضه و يا در سايت های خارج از كشور توليد كند.

شيخانی تاكيد كرد : يكی از بارزترين مشخصه های دومين محصول با برند ملی ايران خودرو به روز بودن و مدرن بودن به لحاظ نيازمنديهای استانداردهای روز اروپا است. اين خودرو به لحاظ سطح ايمنی، يكی از بهترين محصولات خودروسازی كشور است.

قائم مقام مدير عامل در امور محصول و كيفيت ، زيبايی ، كيفيت و قيمت مناسب را از ديگر ويژگی های دومين محصول با برند ملی ايران خودرو دانست و گفت : اين خودرو با خودرو های هم كلاس در داخل و خارج از كشور به رقابت خواهد پرداخت.

© منبع خبر

Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: