خانه > اخبار داخلی > توليد پيکاپ در بروجرد آغاز شد

توليد پيکاپ در بروجرد آغاز شد

معاون مهندسی شرکت پارس خودرو گفت: همزمان با آغاز توليد خودرو پيکاپ در بروجرد، رکورد انتقال و راه‌اندازی خط توليد خودرو در کشور شکسته شد.


مسعود جابری افزود: با انتقال خطوط توليد خودروهای پيکاپ و رونيز به شرکت زاگرس خودرو در شهر بروجرد، به زودی خط توليد خودروهای تينا و قشقايی در شرکت پارس خودرو افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان كرد: پروژه انتقال خط توليد پيکاپ از ابتدای سال جاری و با هدف شکوفايی صنعت خودروسازی در ديگر مناطق کشور و کمک به اشتغالزايی در اين مناطق به دست مهندسان ايرانی اين شرکت انجام شده و هم اکنون توليد خودرو پيکاپ به عنوان با کيفيت‌ترين خودرو وانت کشور در شهر بروجرد آغاز شده است.

جابری گفت: در پی بهره‌برداری از خط توليد پيکاپ در بروجرد ، سه پروژه همزمان ديگر شامل انتقال خط توليد رونيز به زاگرس خودرو، افتتاح و بهره‌برداری از خط توليد تينا و افتتاح خط توليد قشقايی به عنوان جديدترين همکاری شرکت پارس خودرو با نيسان ژاپن در حال انجام است و پيش‌بينی می‌شود كه خط توليد قشقايی اواخر دی ماه و خط توليد تينا در بهمن ماه امسال راه اندازی شود.

معاون مهندسی شرکت پارس خودرو ضمن اعلام پايان سه ماهه ابتدايی و پايان سه ماهه دوم سال 1389 به عنوان موعد تحويل خودروهای قشقايی و تينا گفت: استقرار خط توليد تينا و قشقايی در پارس خودرو و همچنين انتقال خط توليد پيکاپ و رونيز به زاگرس خودرو طبق استانداردها و با نظارت دقيق شرکت نيسان ژاپن در حال انجام است.

به گفته او خودروهای تينا و قشقايی با داشتن استانداردهای EURONCAP پنج ستاره کامل و همچنين دارا بودن شمارگان فروش حائز اهميت در بازارهای اروپايی از بهترين گزينه‌های موجود براي بازار داخلي هستند و شرکت پارس خودرو اميدوار است با توليد اين خودروها ، بار ديگر خودروهای با کيفيت تری همگام با استانداردهای روز دنيا را به بازارهای داخلی معرفی کند.

وی در پايان از تلاش‌های شرکت پارس خودرو در جهت فعاليت های مثبت زيست محيطی ، انتقال دانش فنی مهندسی به شهر بروجرد، انتقال کليه استانداردهای شرکت نيسان، آموزش مستمر مهندسان مستقر در اين شهر و اشتغال‌زايی مستقيم بيش از 200 نفر در اين منطقه به عنوان برخی از مهمترين ويژگی‌هاي انتقال خط توليد پيکاپ و رونيز به شهر بروجرد نام برد.

© ایسنا

Advertisements
دسته‌ها:اخبار داخلی برچسب‌ها: ,
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: