خانه > اخبار داخلی > لوبو از دی ماه وارد بازار ايران می‌شود

لوبو از دی ماه وارد بازار ايران می‌شود

خودرو لوبو از اول دی ماه وارد بازار ايران می‌شود.

KHODRO.WordPress.com | Hafei Lobo | لوبو

سامان فيروزی – مديرعامل شركت خودروسازی وستی – با بيان اين مطلب افزود: لوبو با طراحی و مهندسی شركت پينين فارنيا ايتاليا و با مشاركت شركت هافی موتور چين از اول دی وارد بازار ايران می‌شود.

وی با بيان اين‌كه اين خودرو در كلاس خودروهايی همچون ماتيز و ام.‌وی.‌ام قرار دارد، خاطرنشان كرد: اين خودرو از نظر سوخت كم مصرف بوده و مصرف آن در جاده‌های برون شهری 5.5 ليتر و در شهر و جاده 6.5 ليتر در 100 كيلومتر است.

او در بيان مشخصات فنی اين خودرو گفت: لوبو در كلاس A قرار داشته و چهار سيلندر 16 سوپاپ بوده و 65 قوه اسب بخار توان دارد.

فيروزی با بيان اين‌كه اين خودرو با توجه به نوع آپشن‌های مورد درخواست مشتري با قيمت 10.5 تا 11.5 ميليون تومان وارد بازار خواهد شد، تصريح كرد: طبق برنامه‌ريزی انجام شده، در سال اول شش هزار دستگاه از اين خودرو توليد خواهد شد؛ ضمن آن‌كه مجوز صادرات اين خودرو از ايران به كشورهای منطقه نيز از طرف شركت‌ هافی ‌موتور چين صادر شده است.

به گفته مديرعامل شركت خودروسازی وستی، لوبو از سال 2007 در چين توليد شده و به 11 كشور از جمله كوبا، روسيه، مالزی و ويتنام صادرات دارد.

© منبع خبر

ارزانترین و ساده ترین نرم افزارحسابداری مخصوص کسبه و مشاغل آزاد + چاپ چک

Advertisements
  1. قنبر
    2009/12/01 در 08:20

    واقعا دلتان خوش است به به اين ماشينها اقا جان كسي كه يازدونيم ميليون تومان پول داشته باشد مي رود سمند 86 مي خرد چرا پولش را بدهد ماشيني كه شبه پرايد ويا ماتيز است

  1. No trackbacks yet.
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: