خانه > اخبار داخلی > عرضه مينياتور از زمستان امسال آغاز می‌شود

عرضه مينياتور از زمستان امسال آغاز می‌شود

تحويل خودروهای پيش فروش شده مينياتور از سه ماهه چهارم سال جاری (زمستان) آغاز خواهد شد.

فرزاد نشان – مدير فروش سايپا – در گفت‌وگو با ايسنا ، با بيان اين مطلب ابراز اميدواری كرد كه پايان امسال خودروهای پيش فروش شده در مراحل اول و دوم تحويل شود.

وی با بيان اين‌كه مينياتور تاكنون در سه مرحله و در هر مرحله به تعداد چهار هزار دستگاه پيش فروش شده است، خاطرنشان كرد: در مرحله اول پيش فروش، تعهد تحويل خودرو در شش ماهه دوم سال 1388 قيد شده است؛ ضمن آن‌كه پيش پرداخت انجام شده مشمول دريافت سود تاخير خواهد بود.

به گفته او زمان تحويل خودروهای مرحله دوم پيش فروش نيز سه ماهه چهارم امسال و زمان تحويل خودروهای پيش فروش مرحله سوم نيز سه ماهه اول 1389 قيد شده است.

وی با بيان اين‌كه فعلاً تا سبك‌تر شدن تعهدات فعلی، پيش فروش ديگری برای مينياتور نخواهيم داشت، گفت: قيمت مينياتور 9 ميليون و 990 هزار تومان است كه در حال حاضر نيز برنامه‌ای برای افزايش قيمت آن وجود ندارد.

مدير فروش سايپا درباره اين‌كه چه راهكارهايی برای جلوگيری از افزايش قيمت مينياتور پس از ورود به بازار انديشيده شده است؟ خاطرنشان كرد: بعيد به نظر می‌رسد كه اين خودرو پس از ورود به بازار با افزايش قيمت مواجه شود؛ ضمن آن‌كه با عرضه مناسب مانع افزايش قيمت احتمالی آن در بازار خواهيم شد.

گفتنی است، وعده تحويل مينياتور در زمستان در حالی مطرح می‌شود كه سايت ساميار كاشان كه برای توليد اين خودرو درنظر گرفته شده، هنوز به بهره‌برداری نرسيده است.

Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: