خانه > اخبار داخلی, بازار خودرو > پژو 206 تیپ 2 معمولی دیگر تولید نمی شود

پژو 206 تیپ 2 معمولی دیگر تولید نمی شود

پس از توافقی که پلیس و خودروسازان برای نصب ترمز ABS انجام دادند، پژو 206 تیپ 2 معمولی دیگر تولید نمی شود و مدل دارای ABS جایگزین مدل معمولی کنونی خواهد شد.

به گزارش اکونیوز ، یکی از مدیران ایران خودرو با تایید این موضوع گفت، خودرو 206 تیپ 2 معمولی دیگر تولید نمی شود و شرکت فقط در حال تلاش برای پاسخگویی به مشتریان قبلی و تعهدات قبلی خود است.

این منبع آگاه اعلام کرد، با توجه به الزام نیروی انتظامی مبنی بر ABS دار کردن خودروهای داخلی، ایران خودرو مدل ABS دار را در برنامه تولید خویش قرار داده و حتی ثبت نام فروش فوری آن نیز بسته شده است.

با نصب این ترمز بر روی پژو 206 تیپ 2 که پر مخاطب ترین مدل مورد درخواست مشتریان 206 است حدود 600 هزار تومان به قیمت خودرو افزوده می شود.

بنابراین قیمت این خودرو در بازار با نصب ترمزABS به رقمی معادل 14 میلیون و 500 تا 600 هزار تومان خواهد رسید.

هم اکنون این خودرو با قیمتی معادل 14 میلیون و50 تا 150 هزار تومان خرید و فروش می شود که پیش بینی می شود با توجه به نصب ABS روی آن قیمت کارخانه ای آن نیز افزایش یابد.

از طرفی با توجه به استقبال از فروش فوری و اقساطی 206 تیپ 2 با ABS‌ و تکمیل ظرفیت فروش اقساطی 30 روزه آن، ایران خودرو اقدام به ثبت نام فروش اقساطی این خودرو به صورت 45 روزه کرده که انتظار می رود با توجه به استقبال مشتریان ظرفیت آن به زودی تکمیل خواهد شود.


Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: