خانه > اخبار داخلی > واریز مبلغ اسقاط خودروهای فرسوده

واریز مبلغ اسقاط خودروهای فرسوده

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور از واریز 12 میلیارد تومان به حساب 8 هزار دارنده خودروی فرسوده خبر داد.

به گزارش شبكه خبر، محمدرویانیان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما با بیان اینكه هفته گذشته به حساب هر یك از 8 هزار دارنده خودروی فرسوده اسقاط شده و طلبكار وام، مبلغ یك ونیم میلیون تومان واریز شد، افزود: مطالبات تعدادی از صاحبان خودروهای فرسوده نیز هنوز پرداخت نشده است كه سعی می شود پس از اتمام كارهای ناتمام این افراد در این زمینه ، هرچه زودتر طلب یك و نیم میلیون تومانی آنها نیز پرداخت شود.

وی همچنین با اشاره به صاحبان خودروهای فرسوده ای كه قصد اسقاط كردن خودروی خود از طریق نقدی داشته باشند، گفت: كسانی كه در این طرح نخواهند تسهیلات بانكی و یا خودرو دریافت كنند نیز در اسرع وقت مبلغ یك ونیم میلیون تومان به حسابشان واریز خواهد.

رویانیان درباره جایگزینی خودروهای فرسوده هم گفت: تا پایان همین هفته، اطلاعات مربوط به 160 هزار خودروی باقیمانده در طرح اسقاط و جایگزینی و میزان وام بانكی مربوط به آن اعلام می شود.


جهت اطلاع از جدیدترین اخبار خودروهای فرسوده به این صفحه مراجعه کنید

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار خودروهای فرسوده به این صفحه مراجعه کنید

 1. محمود -س
  2010/01/25 در 13:24

  سلام-میخواستم بدانم آیا از تاریخ شروع ثبت نام طرح جایگزینی خوردوهای فرسوده با وام 10.000.000 تومانی خبر دارید یا خیر؟متشکرم

 2. علی قوامی
  2010/01/27 در 09:48

  چرا این طرح شامل حال ژیان نمیشه آخه ما چکار کنیم لطفا یک فکری هم برای دارندگان ژیان بکنید ممنون

 3. 2010/01/27 در 11:57

  اگه کسی ماشین فرسوده خارجی داره من دنبال یه ماشین واسه استفاده شخصی میگردم و میتونم با قیمت بالاتر از طرح تعویض بخرم. بیشتر دنبال ماشین آلمانی یا آمریکایی هستم ولی اگر چیز دیگری هم باشه مشکلی نیست.
  اگه کسی خواست مدل و عکس ماشینشو واسم بفرسته: pr0gramm3rz@yahoo.com

 1. No trackbacks yet.
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: