خانه > اخبار داخلی, بازار خودرو > فروش ویژه MVM به مناسبت عيد نوروز

فروش ویژه MVM به مناسبت عيد نوروز

شركت مدیران خودرو محصول MVM110 خود را به صورت ویژه به فروش می‌رساند.

MVM 110

بر اساس اعلام این شركت فروش ویژه خودرو MVM110 به مناسبت عيد نوروز و به هفت طریق انجام می‌گیرد.

در فروش نقدی با تخفیف، خودرو MVM در پنج مدل مختلف سه سیلندر، چهار سیلندر، سه سیلندر با ABS، چهار سیلندر با ABS و اتوماتیك AMT با ABS به ترتیب با قیمت‌های هشت میلیون و 550 هزار تومان، 9 میلیون و 950 هزار تومان، هشت میلیون و 850 هزار تومان، 10 میلیون و 250 هزار تومان و 11 میلیون و 800 هزار تومان به فروش می‌رسد. مهلت ثبت نام برای شركت در طرح فروش نقدی با تخفیف تا قبل از پايان سال 88 است.

پیش فروش دو ماهه با تخفيف ويژه این شركت به صورت دو مرحله‌اي انجام مي‌شود و كه در اين طرح براي اين خودرو تخفيفي بين 130 تا 190 هزار تومان در نظر گرفته شده است. در این طرح پیش‌پرداخت‌ها بین پنج تا هفت میلیون تومان خواهد بود.

پیش‌ فروش 6 ماهه شركت مدیران خودرو چهار مرحله‌ای بوده و خودرو پس از تكمیل پرداخت‌ها تحویل می‌شود. در این طرح پیش‌پرداخت‌ها بین سه تا 3.5 میلیون تومان و تخفیفات در نظرگرفته شده بین 235 تا 285 هزار تومان خواهد بود.

پیش‌ فروش چهار ماهه شركت مدیران خودرو دو تا سه مرحله‌ای بوده و خودرو پس از تكمیل پرداخت‌ها تحویل می‌شود. در این طرح پیش‌پرداخت‌ها بین سه تا 6 میلیون تومان خواهد بود.

بر اساس اعلام این شركت، در طرح فروش تحویل فوری با دریافت وجه اقساطی چهار ماهه مهلت ثبت نام تا پایان سال جاری بوده و خودرو یك ماه پس از پیش پرداخت تحویل مشتری می‌شود. هدیه ویژه خریدارن در این طرح یك سال بیمه بدنه خودرو + بیمه عمر مانده بدهكار خواهد بود.

همچنین در طرح پیش فروش دو مرحله‌ای خودرو MVM كه مهلت ثبت نام آن تا پایان سال جاری است، وجه اقساطی طی سه مرحله دریافت شده و خودرو در خرداد ماه 89 به مشتری تحویل داده می‌شود. هدیه ویژه خریدارن این طرح نیز یك سال بیمه بدنه خودرو + بیمه عمر مانده بدهكار خواهد بود.

همچنین در طرح پیش فروش هشت مرحله‌ای این شركت تحویل خودرو پس از تكمیل پرداخت‌ها خواهد بود.

این شركت در اطلاعیه خود آورده است: از 2000 ثبت نامی كه از تاریخ 88.6.1 انجام می‌شود، پنج برنده با یك نفر همراه از سفر در كشور پهناور و زیبای چین بهره‌مند خواهند شد.

علاقه مندان می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام به آدرس www.mvmco.ir مراجعه كرده و یا با شماره تلفن 22024601 الی 10 تماس بگیرند.

© منبع خبر


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: