خانه > اخبار داخلی > وانت جديدی در كلاس وانت پيكان وارد بازار می‌شود

وانت جديدی در كلاس وانت پيكان وارد بازار می‌شود

مدل جديدي از وانت در كلاس وانت پيكان از اواخر شهريور ماه وارد بازار خواهد شد.

مهدي عسگريان – مديرعامل يك شركت خودروسازي داخلي – در گفت‌وگو با ايسنا ، با بيان اين مطلب افزود: در حال مذاكره با شركت هپي موتور چين براي توليد وانت جديد در ايران هستيم.

وي با بيان اين‌كه ظرفيت بار اين مدل وانت يك تن و قدرت موتور آن هزار سي‌سي است، خاطرنشان كرد: استاندارد آلايندگي اين خودرو نيز يورو3 بوده و مصرف سوخت آن در سيكل تركيبي 7.2 ليتر در 100 كيلومتر است.

او خاطرنشان كرد: اين خودرو مجهز به كولر و فرمان نيمه هيدروليك بوده و ارتفاع كابين آن نيز بلند است، به گونه‌اي كه اين مدل وانت را در چين به عنوان كاميونت مي‌شناسند.

عسگريان با بيان اين‌كه اين خودرو با قيمت بين 9 تا 10 ميليون تومان وارد بازار خواهد شد، تصريح كرد: اين خودرو پس از وانت پيكان ارزان‌ترين وانت تجاري موجود در بازار در كلاس‌ وانت پيكان خواهد بود.

وي ادامه داد: طبق برنامه ريزي انجام شده در سال جاري دو هزار دستگاه از اين خودرو به صورت سي.كي.دي توليد و از اواخر شهريور وارد بازار خواهد شد.

مديرعامل كارمانيا تصريح كرد: در حال حاضر در حال مذاكره با شركت هپي موتور براي نصب سيستم ترمز ضد قفل (ABS) روي اين خودرو هستيم تا آن را مجهز به اين سيستم در كشور توليد كنيم.


Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: