خانه > اخبار داخلی, بازار خودرو > فروش ویژه محصولات ایران‌خودرو به مناسبت عید سعید فطر

فروش ویژه محصولات ایران‌خودرو به مناسبت عید سعید فطر

فروش ويژه محصولات ايران خودرو به مناسبت عيد سعيد فطر توسط نمايندگي‌هاي مجاز اين شركت به صورت نقد و اقساط همراه با کارت هديه و مجموعه مسافرتي تا پايان ماه جاري ادامه دارد.

به گزارش ایسنا ، تحويل اين خودروها به صورت فوري خواهد بود؛ به طوري که افراد در فروش عيد فطر حق انتخاب تمامي توليدات ايران خودرو را دارند.

جهت اطلاع از شرایط فروش ویژه محصولات ایران خودرو به مناسبت عید فطر روی تصویر کلیک کنید

پژو روآ سال

اگر خريدار خودرو حدود 10 ميليون توماني هستيد، گزينه پژو روآ سال دوگانه‌سوز را پيش رو داريد. اين خودرو با توجه به نزديک شدن به نرخ واقعي سوخت بنزين اين روزها طرفدار زيادي پيدا کرده است.

سمند

علاقه‌مندان به خودرو سمند مي‌توانند در اين ماه مدل‌هاي متنوع اين خودرو را به صورت نقد و اقساط خريداري کنند. شما مي‌توانيد سمند EL را با قيمتي معادل 12 ميليون و940 و سمند EL با ترمز ABS را با قيمتي معادل 13 ميليون و 500 هزار تومان از نمايندگي‌هايي که خودروهاي مذکور را به طور اماني دارند، خريداري کنيد.

اما سمند ال.ايکس سال با قيمت 15 ميليون تومان به صورت نقد و اقساط فروخته مي‌شود. همچنين ايران خودرو نوع دوگانه‌سوز اين خودرو را نيز معادل 16 ميليون و 340 هزار تومان به بازار عرضه مي‌کند.

سمند ال.ايکس نوع کلاچ اتوماتيک نيز با قيمتي معادل 15 ميليون و360 هزار تومان، سمند ال.ايکس EF7 بنزيني که به تازگي توليد آن آغاز شده با قيمتي معادل 15 ميليون و600 هزار تومان و سمند سورن نيز با قيمتي معادل 16 ميليون و 840 هزار تومان به بازار عرضه مي‌شود.پژو 405

اگر خريدار پژو405 جي.ال.ايکس هستيد مي‌توانيد اين خودرو را از نمايندگي‌هاي مجاز ايران خودرو نقد و اقساط در قالب دو، سه و چهار چک خريداري کنيد؛ اما به طور نقد اين خودرو را با نرخي معادل 13 ميليون و830 هزار تومان مي‌توان خريداري کرد. البته هم‌اکنون اين خودرو با ترمز ABS و ايموبلايزر يا همان سيستم قفل ضد سرقت روانه بازار مي‌شود. نوع دوگانه‌سوز اين خودرو نيز حدود يک ميليون تومان گرانتر از نرخ بنزيني آن است. همچنين پژو 405 با موتور کم‌مصرف TU5 را نيز با قيمتي معادل 13 ميليون و 900 هزار تومان مي‌توان خريداري کرد.

پژو پارس

اگر در اين ايام خريدار پژو پارس معمولي هستيد بايد به نمايندگي‌هايي مراجعه کنيد که خودرو پارس اماني دارند. اين خودرو هم‌اکنون با قيمتي معادل 17 ميليون و290 هزار تومان به بازارعرضه مي‌شود. پارس مجهز به تجهيزات ايمني بيشتر با قيمتي بالاتر از گذشته يعني 17 ميليون و 760 هزار تومان و پارس دوگانه‌سوز نيز هم‌اکنون با قيمتي معادل 18 ميليون و 890 هزار تومان به بازار عرضه مي‌شود. همچنين در اين ايام پارس اتوماتيک نيز به صورت نقد و اقساط با قيمتي حدود 20 ميليون تومان به فروش مي‌رود؛ ضمن اين‌که پارس ELX با همان موتور زانتيايي نيز با قيمتي معادل 21 ميليون و 500 هزار تومان به بازار عرضه مي‌شود.

پژو 206

در فروش جديد ايران خودرو شايد چند مدل 206 از تيپ2 را نيز مشاهده كنيد؛ به طوري که ايران خودرو چهار نوع 206 تيپ 2 را به معرض فروش گذاشته است.

206 تيپ 2 بدون ترمز ABS با قيمتي معادل 13 ميليون و 685 هزار تومان و با ترمز ABS را مي‌توان با قيمتي معادل 14 ميليون و 185 هزار تومان خريداري کرد.

سومين مدل تيپ 2، پژو206 داراي ترمز ABS همراه با ايربگ است که اين خودرو را نيز مي‌توان با قيمتي معادل 14 ميليون و 285 هزار تومان خريد کرد.

اما آخرين مدل 206 تيپ2 همان پژو 206 جديد است. مجهز به امکانات کامل ايمني و همچنين تجهيزات اضافي و آپشن که اخيرا با قيمتي معادل حدود 15 ميليون تومان روانه بازار خودرو مي‌شود.

پژو206 تيپ6 نيز در فروش ويژه ايران خودرو موجود است. اين خودرو نيز با قيمتي حدود 18 ميليون و500 هزار تومان به بازار عرضه مي‌شود. البته نوع صندوق‌دار اتوماتيك آن 700 تا 800 هزار تومان بيشتر از نوع هاچ‌بک اتوماتيك به بازار عرضه مي‌شود.

پژو206 صندوق‌دار نيز اين روزها با توجه به تقاضاي بالاي خود در بازار کمتر يافت مي‌شوند، اما در فروش اخير ايران خودرو پژو206 صندوق‌دار مدل V1 همراه با ترمز ABS حدود 15 ميليون و600 هزار و مدل V8 آن يک ميليون تومان گرانتراز V1 به بازار عرضه مي‌شود.

پژو206 صندوق‌دار V20 نيز با قيمتي حدود 14 ميليون و 600 هزار تومان به بازار مي‌آيد.

پژو206 صندوقدار V6 و V19 نيز در فروش ويژه ايران خودرو ديده مي‌شود. اين دو خودرو پيش از اين خودروهاي صادراتي ايران خودرو به شمار مي‌رفتند که اخيرا به بازار داخل نيز عرضه مي‌شوند. هم‌اكنون V6 را مي‌توان با قيمتي حدود 15 ميليون تومان و V19 را با قيمتي معادل 16 ميليون و 135 هزار تومان خريداري کرد.

سوزوکي گرند ويتارا

سوزوکي گرند ويتارا خودرو ژاپني ايران خودرو نيز اين روزها با توجه به ارتقاي تکنولوژي آن، مشتري زيادي را جذب خود کرده است؛ به طوري که هم‌اکنون قيمت برخي از مدل‌هاي آن در بازار بيشتر از نرخ مصوب کارخانه‌اي آن است.

ايران خودرو برخي مدل‌هاي اين خودرو را با توجه به حجم تقاضا با تحويل 60 روزه ثبت‌نام مي‌کند. به طور کلي ايران خودرو چهار مدل سوزوکي گرند ويتارا به بازار عرضه مي‌کند كه دو مدل آن دنده‌اي و دو مدل ديگر آن اتوماتيک است. سوزوکي گرند ويتارا دستي ساده معادل 38.5 ميليون تومان، مدل دستي فول 40 ميليون و 750 هزار تومان، مدل اتوماتيک 42 ميليون و 300 هزار تومان و سوزوکي اتوماتيک فول نيز معادل 44 ميليون و 850 هزار تومان در اين ماه از طريق نمايندگي‌هاي ايران خودرو به بازار عرضه مي‌شوند.

جهت مشاهده شرایط فروش ویژه محصولات ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر ، اینجا را کلیک کنید.


Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: