خانه > اخبار داخلی > تندر 90 ایران خودرو چهره عوض می کند

تندر 90 ایران خودرو چهره عوض می کند

معاون مدیر عامل ایران خودرو خبر از مذاکراتی با شرکت رنو فرانسه برای تولید تندر90 فیس لیفت در سال آینده داد و گفت: مذاكراتي برای اخذ مجوز تولید و عرضه تندر90 فیس لیفت ایران خودرو با شرکت مذکور صورت گرفته است و امید است این مهم تحقق یابد. 

محمد رضا معتمد معاون مدیرعامل ایران خودرو در تولید تندر با بیان این مطلب تصريح كرد: تندر فيس ليفت در سه مدل بنزين سوز دستي، بنزين سوز اتوماتيك و ديزل توليد و روانه بازار می شود.

وي تاکید کرد: تندر 90 فيس ليفت ديزل به شرط تأمین سوخت مناسب تولید خواهد شد.

معتمد با اشاره به افزایش تولید تندر90 دوگانه سوز اظهارداشت : در سال جاري تا كنون 830 دستگاه از اين مدل خودرو توليد و روانه بازار شده است.

وي همچنين از افزايش توليد تندر 90 در سال جاري خبر داد و افزود: امسال حدود 10 هزار و 700 دستگاه تندر 90 در مدل هاي مختلف در اين شركت توليد شده است.

معاون توليد تندر 90 ايران خودرو خاطرنشان ساخت: در سال گذشته 7 هزار و 847 دستگاه از اين مدل خودرو در ايران خودرو توليد شده بود.


معتمد با اشاره به اينكه برنامه توليد تندر 90 ايران خودرو در سال جاري 24 هزار دستگاه است تاكيد كرد: تندر 90 ايران خودرو براي اولين بار در تاريخ توليد اين خودرو در ايران موفق به كسب نمره منفي كمتر از 30 از شركت بازرسي كيفيت در تابستان گذشته شده است.


© پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: