خانه > اخبار داخلی > انواع پرايد جايگزين خودروهای فرسوده سايپا می‌شود

انواع پرايد جايگزين خودروهای فرسوده سايپا می‌شود

مدير فروش و بازاريابي گروه خودروسازي سايپا از آمادگي اين شرکت براي تحويل خودروهاي جايگزين در طرح خودروهاي فرسوده خبر داد و گفت: شرکت سايپا به محض تکميل ظرفيت پيش‌بيني شده و دسترسي به اطلاعات متقاضيان نسبت به تخصيص خودرو اقدام مي‌کند. 

به گزارش ايسنا، فرامرز طاهري اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته در اين مرحله از طرح جايگزيني خودروهاي فرسوده سايپا پيش‌بيني شده است كه 90 هزار دستگاه خودرو طي هشت ماه تحويل متقاضيان شود که با توجه به آمادگي سايپا اين تعداد خودرو تا پايان امسال واگذار خواهد شد.


وي از استقبال زياد متقاضيان جايگزيني خودروهاي فرسوده طي چهار روز گذشته خبر و توضيح داد: از آنجايي که مدت زمان ثبت نام در اين طرح 15 روز اعلام شده است، اما با توجه به روند فعلي استقبال هموطنان پيش‌بيني مي‌شود ظرفيت تعيين شده پيش از موعد مقرر تکميل شود.

به ادعاي وي، اجراي طرح هدفمند سازي يارانه‌ها، پايين بودن قيمت و کم مصرف بودن محصولات سايپا موجب شده است که استقبال از اين طرح بالا باشد.

طاهري با اشاره به اين‌که سقف وام 50 ميليون ريال است، افزود: با رايزني‌هاي صورت گرفته با بانک هاي ملت و تجارت، پرداخت وام مذکور با حداقل بروکراسي اداري و يک ضامن انجام خواهد شد.

وي درباره ميزان نرخ تسهيلات نيز گفت: وام 50 ميليون ريالي با بازپرداخت پنج ساله و با نرخ سود 14 درصد پرداخت مي‌شود.

وي همچنين اظهار داشت: سند قطعي بايد به نام مالک خودرو فرسوده يا در غير اين صورت داراي وکالت بلاعزل از مالک باشد. شرط پذيرش خودرو در مرکز اسقاط و استفاده از تسهيلات جايگزيني خودرو نيز ورود با موتور روشن به مرکز اسقاط است.

وي اعلام کرد: 50 هزار فقره وام در اين طرح توسط بانک ملت و 40 هزار فقره وام نيز توسط بانک تجارت تسهيلات مي‌شود.

مدير فروش و بازاريابي گروه خودروسازي سايپا با اشاره به خودروهاي قابل واگذاري به متقاضيان طرح گفت: در اين طرح انواع محصولات ارتقا يافته گروه سايپا از جمله پرايد 132، 111، 141 که روي پلت فرم ايكس100 توليد شده‌اند، به متقاضيان واگذار خواهد شد که همه اين محصولات موفق به دريافت استانداردهاي لازم شده‌اند.

 

 

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار خودروهای فرسوده به این صفحه مراجعه نمایید

 

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: