خانه > اخبار داخلی > جايگزين پيكان تا دو سال ديگر می‌آيد

جايگزين پيكان تا دو سال ديگر می‌آيد

يکي از دو پلتفرم جديد ايران خودرو که تا دو سال آينده به توليد انبوه خواهد رسيد، به يک محصول کلاس کوچک و متوسط اختصاص دارد که به عنوان جايگزين پيکان با قيمت هشت تا 10 ميليون تومان به بازار عرضه خواهد شد. 

به گزارش ایکو پرس ، مهندس جواد نجم الدين مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو با بيان اين مطلب، گفت: ايران خودرو براي جايگزيني محصولات جاري، هشت محصول جديد را تا پنج سال آينده، طراحي و به بازار عرضه مي کند.

وي افزود: دو محصول از هشت محصول جديد ايران خودرو بر روي پلتفرم هاي کاملا جديد طراحي و توليد خواهد شد که يکي از آن ها خودروي ارزان قيمت در کلاس A و B خواهد بود و بر اساس هدف هاي تعيين شده اين خودرو در دو سطح قيمتي هشت ميليون و 10 ميليون تومان عرضه خواهد شد.

مهندس نجم الدين طراحي و توليد خودروي سواري مطابق با تمام استانداردهاي روز جهاني و با قيمت تمام شده حدود هشت هزار دلار را کار پيچيده و دشواري توصيف کرد و گفت: به موازات اين پروژه، مذاکره با شرکت هاي خارجي داراي توان و تجربه توليد خودروهاي ارزان نيز در حوزه فني و تجاري پيگيري مي شود.

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو افزود: خودروي ارزان قيمت به معني ناديده گرفتن استانداردها و کيفيت پايين محصول نيست و ايران خودرو در پي محصول با کيفيت و استاندارد مطابق با سليقه مردم ايران به قيمت بين هشت تا ده ميليون تومان است.

وي با اشاره به محصول سه هزار دلاري که از سوي يکي از شرکت هاي خودروسازي جهاني عرضه شده گفت: بايد ديد که اين قبيل خودروها، چه سطحي از استانداردها را مي تواند تامين کند يا مواد و فناوري هاي به کار رفته و ايمني آن ها در چه سطحي است.

مهندس نجم الدين تاکيد کرد: ارايه خودروي ايمن و استاندارد و به روز با قيمت مناسب از دو راه يکي طراحي داخلي و ديگري مذاکره با شرکت هايي که داراي چنين خودروهايي هستند، صورت مي گيرد.

Advertisements
  1. ساده لوح
    2010/11/29 در 09:42

    بزک نمیربهارمیادکنبزه باخیارمیاد این دوشرکت دروغگوکه کارشون شده کلاه برداری قانونی ازملت وملتم که دستشون بجایی بند نیست ومحکوم به خرید خودرهای بی کیفیت به قیمت چندبرابر قیمت واقعی بهترین خودروهای دنیا میباشن واین شرکتها فقط به فکر پرشدن جیب خودشون هستن لوگان 3میلیونی الان چنده یا چری که قراربود به قیمت 3تا6میلیون بدن تحویل مردم الان چند

  1. No trackbacks yet.
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: