خانه > اخبار داخلی > قيمت جديد محصولات ايران‌خودرو اعلام شد

قيمت جديد محصولات ايران‌خودرو اعلام شد

با توجه به اعلام خبر كاهش 2 تا 5 درصدي محصولات ايران خودرو توسط مهندس نجم الدين مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو، كاهش قيمت كليه محصولات اين شركت اعلام شد. 

به گزارش ایکوپرس، در راستای حمایت از طرح هدفمند کردن یارانه ها لیست تغییرات قیمت محصولات گروه صنعتی ایران خودرو اعلام شد.

این در حالی است که مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در جمع رسانه های های داخلی و خارجی پیش از این خبر کاهش 2 تا 5 درصدی قیمت محصولات این گروه صنعتی را اعلام کرده بود.

وی اعلام کرده بود که در راستاي اجراي طرح تحول اقتصادي و قانون هدفمند کردن يارانه ها با همت مديران و کارگران دلسوز، 65 نوع محصول تولیدی این گروه صنعتی با 2 تا 5 درصد کاهش قیمت به بازار عرضه می شود.

با اجراي قانون هدفمندي يارانه ها و آزادسازي قيمت‌ها‌، پيش بيني مي شود در بخش هاي صنعتي ميزان بهره وري نسبت به استانداردها و در مقايسه با ساير کشورهاي با وضع مشابه افزايش يابد.

بر این اساس كليه مشتريان ايران خودرو مي توانند با مراجعه به نمايندگي هاي مجاز اين شركت نسبت به خرید محصولات این شرکت با قیمت های جدید اقدام نمایند.

گفتنی است لیست کامل قیمت های قبلی و فعلی در فایل ضمیمه زیر در دسترس می باشد :

لیست قیمت های جدید محصولات ایران خودرو

 1. حميد شريفي
  2010/12/29 در 13:54

  پس تكليف كساني كه به تازگي خودرو ثبت نام كرده اند چه مي شود آخ يكي به من بدبخت بگه چه كار كنكم حداقل ليست قيمت جديد محصولات ايران خودرو را بگذاريد تا من ببينم

 2. سيروس
  2011/01/12 در 10:18

  تا اخر عمر ايرانحودرو وسايپا را که نمي گزارن مردم ماشين ايمن وخوب مثل مردم دنيابخرن ولذت ببرن را نمي بخشم در اين کشور ادم حتي ماشين را هم بايد به دلخواه انان بخريد به خاطر همين اتوموبيل هاي که خارجي ها براي رفاه وامنيت ما مي سازند واين کشور همان اتوموبيل را به نزديک سه برابر به مردمش مي دهد به فکر فرو مي روم کاش حاي ديگري به جزاينجا متولد مي شدم تا نان پشت شيشه عسل نمالم

 1. No trackbacks yet.
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: